IMG 0961Літні канікули – це яскравий і різнобарвний період, коли у дітвори з’являється більше вільного часу і його варто провести цікаво та з користю.

Але всі сонячні дні сидіти вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, яскравих вражень, нових друзів, різноманітних розваг.

Тож працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка разом з читачами-дітьми здійснили цікаву мандрівку в природу, у світ краси й добра. Організували літні читання «Лавочки – читалочки», розваги та веселощі.

Також на підтримку дитячого читання на пізнавально-розважальному майданчику була проведена акція «Знайди свою щасливу книжку» - (всередині книги містився сюрприз).

Такий еко-круїз допомагає дітям краще, яскравіше побачитий й відчути навколишній світ, пізнати рідні краєвиди, покращити навички спілкування, поповнити багаж необхідних знань, із користю та веселощами провести свій черговий день літнього відпочинку.

Бібліотекарі порадили дітям якомога більше спілкуватися з довкіллям та прочитати влітку багато цікавих книг.