сьомакДнями у Полтавському міському Будинку культури відбулася урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць VI Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

Цього року на конкурс подали рекордну кількість заявок – майже 100. Із 97 претенденток визначили переможниць у 18 номінаціях.

Учасниці конкурсу -  це успішні бізнес-леді, науковці, лікарі, вчителі, громадські і політичні діячі.

У номінації «Діяч культури і мистецтв»  перемогу здобула директор Лубенської ЦБС Валентина Сьомак.  Серед 14 учасниць  у  цій  вищезгаданій номінації вона проявила найбільший креатив,   тож журі  надало перевагу нашій землячці, жінці, яка  залюблена у свою  роботу, а свідченням цього є численні перемоги на конкурсах,  отримання грандів,  проведення квестів у сільських  бібліотеках із залученням молоді, свята, які проходять у стінах Лубенської районної  бібліотеки імені В.К. Малика і простий творчий неспокій, яким наділена Валентина Іванівна Сьомак. Переможниця  нагороджена дипломом  та цінним подарунком!

Тож  приєднуємося до усіх привітань. І нехай  ще  одна здобута  життєва перемога  додасть Вам,  Валентино Іванівно,  енергії, якою Ви запалюєте оточуючих.   Це звання по праву Ваше, тож подальших  досягнень, злетів  успішній жінці Полтавщини!