Тишки Діброва

Колектив «Діброва» нагороджений Дипломом І ст., а також Почесною відзнакою Європейської асоціації фольклорних фестивалей ЕАFF – Офіційного партнера ЮНЕСКО   4-5 травня у м. Чернівці відбувся ІІІ чемпіонат України з фольклору, до участі в якому був запрошений і народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Галина Баленко). Зауважимо, що наші талановиті землячки успішно подолали високу планку двох попередніх чемпіонатів у м. Харкові та Вінниці і стали переможцями творчих змагань широкого масштабу. І цього разу наші самодіяльні артисти підкорили серця глядачів і членів журі неперевершеним виконанням старовинних пісень: петрівки «Ходить кінь воронний» та строкової «Ой матінко-зірко». Колектив «Діброва» нагороджений Дипломом І ст., а також Почесною відзнакою Європейської асоціації фольклорних фестивалей ЕАFF – Офіційного партнера ЮНЕСКО.