гармаш

З теплом сонячних променів, весняним  позитивом зустрічає свій ювілейний  день народження гарна, щира жінка, депутат районної ради Наталія Васлівна Гармаш.  В її особі поєднуються  найкращі  людські риси – доброта, чуйність, відкритість,  вміння  допомагати людям,  адже не один рік  пропрацювала  лікарем, тай сьогодні  нікому не відмовить у слушній  пораді, тож своєю небайдужістю та компетентністю заслужила  повагу і авторитет в районі. Бажаю ювілярці, щоб не міліла криниця душевної доброти, щоб  повсякчас  супроводжував гарний настрій, енергійність, дієвість, щоб підтримували  та надихали рідні люди, а  у серці завжди буяла весна.

Голова районної ради                                                        Г.М.Угляниця