тытенко

Слова щирих привітань з ювілейним  днем народження надсилаю  сільському  голові Тарандинцівської сільської ради Анатолію Петровичу Тітенку. Бажаю ювіляру  міцного здоров"я,  наполегливості та оптимізму. Нехай плани втілюються в життя, команда  - не підводить, а допомагає реалізовувати усі проекти на благо розвитку громади.  Невичерпної енергії,  життєвої снаги, людської вдячності за  добрі справи, за вміння  не сидіти на місці - діяти, чути   кожного мешканця  громади та   реалізовувати   себе  в роботі в повній  мірі.

Тож здоров"я міцного,   позитиву  завжди і скрізь, енергії та завзяття, родинного  тепла,  злагоди та  благополуччя!

Голова районної ради                                                                                 Г.М.Угляниця