6  березня  у районному будинку культури відбувся  концерт з нагоди  весняного свята – 8 Березня. Глядацька зала  була переповнена   представницями кращої  половини людства -  жінками різних установ і організацій району:  працівниками органів місцевого самоврядування, державними службовцями,  педагогами, журналістами,  вихователями,   депутатами,  які були готові приймати найкращі  слова  привітань від  сильної половини людства – чоловіків.

зал

швейц

Тож захід розпочався з виступу  гурту «Українська Швейцарія», який  своїми пісенними композиціями підкреслив   найкращі жіночі риси, втілені у образі   кожної лубенки.  Ведучі свята говорили про важливість жінки в  суспільстві, в родині,  асоціюючи  прекрасну стать  з весною.

сцена

Зі сцени  пролунали теплі слова привітань з вуст  депутата районної ради, голови постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Віктора Ступки, який  від імені голови районної ради Григорія Угляниці, депутатського корпусу  і від себе особисто бажав красуням - лубенкам  ініціативності, успіхів, злагоди в родинах, весняного настрою, наголосивши, що  сильними  та успішними чоловіків роблять саме жінки.

дівки

Про  роль жінки – мами, бабусі, донечки, колеги говорив і перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, дякуючи жінкам за відданість і турботу, любов і розуміння.

Народний депутат України  Руслан Богдан у своєму вітанні згадав свою  маму,  висловивши подяку  усім матерям  Лубенщини  за  подаровані життя.

ступк

А плеяда жінок Посульського краю  була нагороджена  грамотами, подяками, весняними квітами.

згадка

Отримала  слова привітань та  букет  ніжних  тюльпанів  з рук першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, яка, в свою чергу, подякувала колегам  за  увагу.

Тюльпани, рози  цього дня вручали  і жінкам-сільським головам, жінкам-депутатам, жінкам-активісткам, представницям громадських формувань присутнім у залі – Валентині Даладі, Наталії  Пономаренко, Ользі Козловській, Лідії Різуненко, Надії Савченко,  Людмилі Грицаєнко, Раїсі Кошель, які самовіддано  працюють на благо розвитку краю, відстоюють інтереси виборців, підтримують актив району у вирішенні соціальних питань.

Концертна програма, яка в більшості  складалася з виступу чоловіків  і тривала більше двох годин,  змусила посміхатись кожну жінку, незважаючи на вік та професію.  Тож  вокалом вражали  депутат районної ради Сергій Мисник, Олексій Буканов,  посульський соловейко Анатолій Куценко, Юрій Задорожний,  Віктор Карпець,  юний, але  дуже талановитий  Назар Петрусенко.

мала

депут

Неперевершеними були і  виступи вокального ансамблю «Жайвір»,  «Посульські музики».

Не обійшлось на сцені і без жінок. Олена Мацак з донькою  Олександрою,  улюблениця публіки -  Алла Самозвон, Юлія Баклай, Анна Сергієнко, демонструючи талант у пісні, декламуванні віршів, бажали  жіноцтву   сонячного  настрою та справжнього жіночого щастя.

Змушували завмирати серця виступи учасників  зразкової циркової студії «Маска»,  учасників бального танцю «Тандем», колективу східного танцю «Аміра». Був  і весняний танок  у  виконанні  ансамблю фольклорного танцю «Перлина». Та найголовніше, що кожна жінка, яка  побувала  на заході,  не була обділена  чоловічою  увагою, а гарний настрій та позитивні емоції від концерту  прекрасні половинки людства понесуть у свої родини, щоб  у колі сім»ї зустріти весняне свято, яке  вже не за горами.

гіпмннн