Закінчилось  голосування   у рамках  проекту «Бюджет участі Полтавської області». Вищезгаданий проект -  це частина обласного бюджету та бюджету територіальних громад з яких  фінансуються  ідеї мешканців. Метою проекту є залучення мешканців Полтавської області в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування. Цього року Лубенський район був представлений семи проектами: «Облаштування скверу у с. Засулля Лубенського району Полтавській області», «Придбання та облаштування велопарковок у селі Засулля Лубенськеого району Полтавської області с. Засулля», «Безпечне село» (встановлення вуличного відео спостереження на вулицях с. Литвяки), козацьке свято «Щоби воля панувала тисячі віків» с. Солониця, «Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Джерело духовності» с. Вищий Булатець, «Блапгоустрій шкільного подвір»я» с. Войниха, «Спортивний майданчик для Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів с. Войниха.

3 жовтня членами  локальної групи (сама локальна група  знаходилася  за адресою м. Лубни,   пл. академіка Олексія Бекетова,19 каб. 31)  було відкрито скриньку для підрахунків голосів, з метою направлення бюлетенів до Полтавської обласної ради.  Наразі участь у паперовому  голосуванні взяло  близько  1200 (3544 голоси) лубенців. До речі кожен мав змогу підтримати  не більше  трьох проектів. Тож залишається сподіватись на перемогу, щоб у населених пунктах Лубенщини з»явлись дитячі майданчики, сквери, вело парки…, а населення проводило свій вільний час, стаючи учасниками фестивалів, козацьких свят!