8888888888888888828 вересня Лубенщину відвідала делегація з Фінляндії у складі 20 осіб.  Мета   приїзду  поважних гостей  з міста Кухмо   – налагодження партнерських стосунків та  подальша співпраця  у питаннях   соціального захисту громадян.  Делегацію зустрічав голова районної ради Григорій Угляниця.  Спільно з  пастором  лютеранської церкви Тімо Суутарі,  президентом міжнародної організації  «Global Cristian Support» Ярославом Мальком, а також за участі директора територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Наталії Хомкіної, керуючого справами виконавчого комітету Засульської сільської ради Сергія Бойко,  генерального директора компанії «Буд Буд»  Сергія Корнієнка  було обговорено питання соціально-економічного розвитку регіону, аграрного сектору, екології, розвитку місцевого самоврядування, галузі освіти в умовах реформування. Йшла мова і про  підтримку людей літнього віку, соціально незахищених верств населення на рівні району, адже незабаром за участі міжнародної організації «Clobal Ghristian Support”, представників лютеранської церкви Фінляндії у Лубнах з»явиться будинок соціального  типу для людей старшого віку.   Окреслено і  пріоритетні завдання та першочергові потреби, серед яких спеціально обладнаний автомобіль «соціальне таксі» , який, нна думку голови рйонної ради Григія Угляниці,  вкрай необхідний  мешканцям району  з обмеженими можливостями. Іноземцям  сподобалася гостинна Лубенщина, припав до смаку і «Козацький  чай»,  виготовлений  дослідною станцією лікарських рослин, що діє в Березоточі (керівник депутат  районної ради Олексій Устименко).  Не обійшлося і без дружнього фото напам»ять та обміну візитками.