11111111111111111128 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек,  завідувачі книгозбірень централізованої   бібліотечної системи району, яка налічує 40 бібліотек, засновником якої  є Лубенська районна рада,  зібралися у центральній районній бібліотеці імені В.Малика  аби відзначити професійне свято, поділитись напрацюваннями,  порадіти зустрічі спілкування, зарядившись енергією на цілий рік.  Своєю працею, любов’ю до джерела знань – книги,   бібліотекарі  формують духовність суспільства, громадську думку, виховують нашу молодь, вчать її позитиву, а  ще, порадивши те чи інше видання  до  читання,  лікують душі.

22222222222222222222

Тож увага гостей заходу  серед яких голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, начальник відділу  культури і туризму Лубенської райдержадміністрації  Людмила Пазенко, керуючий справами  виконавчого комітету Засульської сільської ради  Сергій  Бойко, начальник відділу культури і туризму  та охорони культурної спадщини   Засульської сільської ради Інна Скиба  була зосереджена на  працівниках  бібліотечної сфери, присутніх в залі та на побажаннях  на їх  адресу. Тож вітали щиро, підкріплюючи вітання музичними подарунками та грамотами.

3333333333333333

У своєму слові голова районної ради  Григорій Угляниця  бажав усім  працівникам книгозбірень району, інтелігентам села,  душевної рівноваги,  самовідданості в роботі на благо  морального розвитку мешканців громад, молоді,  а ще подальшої  підтримки сільських голів, депутатського корпусу   у питаннях спрямування коштів на галузь культури у 2019 році.

Не порушуючи традицій,   оголошено кращу книгозбірню району, та її завідувача. Тож цього року  символічну статуетку мудрої сови – як знак першості, отримала завідувач Губської бібліотеки Олександра Цебро.  До щирих привітань приєднався і сільський голова Тарандинцівської сільської ради Анатолій Тітенко, вручивши  активній землячці  довгоомріяний подарунок – вишиванку!

Під кінець заходу директор ЦБС, районної бібліотеки ім. В.Малика   Валентина Сьомак подякувала керівникам, колегам за турботу, висловивши сподівання  подальшої підтримки влади  працівників ЦБС, а також запевнила, що працюватиме разом з колегами і надалі – на результат, бо по-іншому  не повинно бути!

555556666666666666666666666