IMG 302212 вересня у районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної сфери, соціального захисту населення, яке провів голова профільної комісії Сергій Мисник. Участь у роботі комісії взяла голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко. Члени комісії розглянули проект Програми зайнятості населення Лубенського району на 2018-2020 роки, який представили начальник управління соціального захисту населення Наталія Ісаєнко спільно з начальником сектору інформаційних систем Лубенського міськрайонного центру зайнятості Людмилою Коркішко. За основу Програми взято соціально-економічні показники 2016-2017 років. Наразі нею передбачено і залучення осіб, мешканців району, до громадських робіт.

IMG 3021

Крім того, членами комісії розглянуто звернення голови профільної комісії Сергія Мисника щодо введення штатної одиниці, зокрема заступника з національно-патріотичного виховання в  опорних  закладах "Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім В.А. Симоненка", "Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова","Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика" та Новооріхівській, Березотіцькій ЗШ   в  межах освітньої субвенції, на виконання рекомендацій Міністерства освіти.

У процесі обговорення робочих питань депутатами було гостро піднято питання щодо забезпечення тяжкохворих мешканців району пільговими медикаментами, надання паліативної допомоги, яку, на жаль, наразі хворі, через брак фінансів, не отримують. Пояснення з цього питання надавали присутнім головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр ПМСД» Михайло Новаковський», начальник фінуправління райдержадміністрації Євгеній Сірченко.

IMG 3023