depositphotos 68412161 stock photo beautiful bouquet of flowers У перші дні осені святкує свій ювілейний день народження щира, привітна, ініціативна, вольова жінка -  депутат обласної ради Лариса Іванівна Сухопар.  ЇЇ постать увібрала у себе  ніжні жіночі риси  такі як душевність, небайдужість, толерантність, які  поєднуються   з такими чеснотами  як сила духу, вміння  долати труднощі, йти до поставленої мети з  людяністю та оптимізмом! Наша ювілярка  активна  в сесійній залі області і району і ця активність увінчується неабияким результатом в першу чергу  для мешканців району, адже  завдяки дієвості нашого обласного депутата  в  населених пунктах нашого краю  з»являються  дитячі ігрові майданчики, оновлюються  об»єкти соціальної сфери, ремонтуються дороги.

Тож бажаю цій щирій, цілеспрямованій  жінці подальших звершень і життєвих перемог,  здоров»я, бадьорості духу, радості в серці – теплоти в душі!  А ще теплих затишних вечорів у дружньому родинному колі!

Голова районної ради                                                                         Г.М.Угляниця