IMG 287825 серпня велелюдно було Снітині: тут святкували 1030 річницю заснування села, а ще змагалися у міні-футболі за кубок, присвячений пам»яті Героя України, уродженця Снітина, економіста та фінансиста Вадима Гетьмана . Турнір проходив на теренах району дев»ятий рік поспіль, а його учасники не просто налаштовувались на здоровий спосіб життя, а вкотре згадали про земляка, який брав участь у процесах державотворення, будучи у свій час народним депутатом України, головою правління Національного банку України. Цьогоріч кубок виборювало 18 чоловічих та 4 жіночих команди.

IMG 2921

Поспостерігати за цікавою грою, а ще побажати селянам всіляких гараздів, порадіти за Снітинську громаду прибули на заходи голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, депутати обласної ради Лариса Сухопар, Владислав Мостовенко, депутати районної ради Олександр Бровко, Олександр Сухопар, Лідія Різуненко, Володимир Сидоренко, сільські голови Окіпської сільської ради Ніна Кириченко, Тарандинцівської - Анатолій Тітенко, ветеран органів місцевого самоврядування. Сільський голова Снітинської сільської ради багатьох скликань Василь Омелянець.

IMG 2928

IMG 2899

Голова районної ради Григорій Угляниця бажав активній молоді краю чесної цікавої боротьби, яку, вони, до речі, продемонстрували на найвищому рівні, ну і, звісно, перспективного майбутнього.

До привітань приєднались в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь, депутати обласної ради Владислав Мостовенко, Лариса Сухопар , керуючий Лубенською філією ТОВ «Райз-Схід» Олександр Лісовий - усі вони бажали громаді процвітання, молоді – спортивних здобутків.

Перемога не змусила довго себе чекати: першість серед чоловічих команд здобула команда з Березівки, яка мала потужну групу підтримки, друге місце дісталось команді із Засулля, третє - команді із Жданів, четвертими була команда с. Снітин. Серед дівчат першою була команда с. Засулля., другими – команда з Тарандинець, третіми – з Хорошків, четвертими – з Снітина. Переможці отримали нагороди та заохочувальні призи з рук спонсорів, керівника Лубенської філії ТОВ «Схід-Агро» Олександра Лісового. Так, кращим гравцем серед жінок визначено Вікторію Рекман, воротаря – Оксану Брунько, серед чоловіків – Максима Федорченка, кращим воротарем, на думку спонсорів, став Володимир Кисляк.

IMG 2925

По закінчення турніру розгорнулося   свято села. Односельців вітав гостинний господар - сільський голова Сергій Мануйленко, який подбав аби на святі діяли торговельні   ятки, було де розгулятися малечі: батути, розважальні анімації, гірка, солодка вата, відкрито і дошку пошани, на яку занесено актив села, ну а ближче до вечора концерт художньої самодіяльності Чорнухинського будинку культури та віддушина для молоді – дискотека.