4444444444444444444

Щиро вітаю з ювілейним днем народження сільського голову Ісковецької сільської ради, голову Асоціації сільських голів району Миколу Васильовича Романюту!

Микола Васильович не одне скликання вправно відстоює інтереси Ісковецької територіальної громади. Досвідчений керівник, гарний організатор, людина комунікабельна, активна, дієва. Має авторитет, широке коло спілкування, яке з кожним роком зростає, адже іменинник перебуває в постійному активному русі. Тож бажаю і надалі не здавати позицій, працювати для людей, постійно відчуваючи підтримку з боку рідних, однодумців, колег. Міцного здоров»я Вам, втілення усіх планів і задумів у життя, гарних людней поруч, а ще позитиву в душі і серці!

Голова  районної ради                   Г.М.Угляниця