414 червня – свято небайдужих, гуманних людей, готових простягнути руку допомоги, віддати часточку себе аби врятувати життя інших – Всесвітній день донора. Воно відзначається з 2005 року і не випадково саме цього дня, який припадає на день народження австрійського лікаря Карла Ландштейнера, який відкрив групи крові людини.

Тож 14 червня у стінах Лубенської обласної станції переливання крові було багатолюдно: працівники станції на чолі з головним лікарем Тамарою Петровою, почесні донори, керівники району - голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справам які прийшли привітати та подякувати за добро, подаровані життя, допомогу у складних життєвих ситуаціях.

IMG 2436

9

Голова районної ради Григорій Угляниця спільно з головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко вручили Подяки активним донорам Лубенщини: Тетяні Павленко, мешканці села Тарандинці, Валентині Богинич, мешканці Духового, Людмилі Назарко, мешканці Жданів.

Подяки від міського голови Олександра Грицаєнка отримали директор Лубенського медичного училища Алла Кузьменко,  донори Артем Павлов, Роман Сахно, Галина Русіна .

Засульська ОТГ також відзначила небайдужих активістів: Наталію Бардонову з Оріхівки, Світлану Лісну із Засулля, Тетяну Пузь із Литвяків, Почесні грамоти вручив керуючий справами виконавчого комітету  Засульської сільської ради Сергій Бойко.

IMG 2461

Головний лікар станції переливання крові Тамара Петрова, вітаючи колег, донорів зі святом, вручила   грамоту Почесного донора України Василю Солянику, а також донорам резерву Василю Дуці, Раїсі Даценко, колишній працівниці, яка перебуває на заслуженому відпочинку – Надії Харченко.

Потім на учасників заходу чекала невелика концертна програма, з нагоди Дня донора, подарована студентами медичного училища, яке постійно разом з керівником Аллою Кузьменко тісно співпрацює зі станцією переливання крові.

Доки тривали пісенні вітання, кожен бажаючий мав можливість долучитися до благородної акції - добровільної дачі крові. Небайдужих виявилося чимало, серед них і голова районної ради Григорій Угляниця, який впродовж двох років неодноразово давав кров.

13