55555555555555555555555555555555555555  12 червня у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування та з питань дотримання законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики. Участь у роботі комісій взяли голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко. На порядку денному було розглянуто чотири питання,  три з яких стосувались затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельних ділянок площею 11,9000га, 5, 3799га, 11,3000 га сільськогосподарського призначення, для ведення городництва на території   Литвяківської сільської ради. У процесі обговорення у депутатів виникло ряд запитань до орендаря - А.А.Маркаряна, тому його буде запрошено на чергове пленарне засідання. Наразі членами комісій, серед яких Григорій Мочоний, Олексій Устименко, Микола Сенько, Олександр Сухопар, Володимир Тихович, Олексій Коваленко, Віктор Моротченко, Лідія Різуненко, Лідія Білик,  обговорювалися питання оптимізації шкільної мережі в районі, ремонту доріг.

Було заслухано голову районної державної адміністрації Тетяну Качаненко, яка представила проект власного  звіту про роботу. Звіт розміщено на офіційному сайті районної ради і, як запевнила очільниця, усі побажання, пропозиції депутатів, висловлених на засіданні комісій, буде враховано, зокрема інформацію щодо стану доріг в районі.