IMG 2303IMG 231431 травня, напередодні дня захисту дітей, початку літніх канікул у районному будинку культури відбувся традиційний фестиваль дитячої творчості дошкільнят, тож свої вміння і здібності завзято демонструвала малеча району: відвідувачі Березотіцького, Бієвецького, Вовчицького, Жданівського, Тарандинцівського, Калайдинцівського, Ісківецького, Хорошківського, Снітинського, Духівського, Новооріхівського ДНЗ, а також учасники художньої самодіяльності районного будинку культури - циркової студії «Маска», «Арт-студія», «Аміра», зразкового аматорського колективу фольклорного танцю «Перлина» - усі вони, без винятку, як   солісти, декламатори, танцюристи, так і глядачі виявилися кмітливими і творчими, а доказом цього стали не лише номери художньої самодіяльності, а й ігри з глядацьким залом, які проводили зі сцени театралізовані герої – клоуни, королева, Золота рибка. Тож малеча разом шукала торбу сміху, відгадувала загадки , загадувала казкові бажання, які починали збуватись миттєво.

IMG 2318

IMG 2308

Гості заходу, серед яких керівники району, працівники відділу освіти, культури, вихователі ДНЗ активно аплодували малечі: Тані Бойко, Мельнику  Колі, Кірі Тютюнник, Марійці Чигрин, Камілі Корнєєвій, Софійці Шилюк... Та справжнім подарунком для дітлахів стала зустріч зі спортсменом, неодноразовим чемпіоном збірної України з тайського боксу, лубенцем Олегом Приймачовим. Спортсмен розповів підростаючій молоді про непростий, серйозний вид бойового мистецтва, про змагання в яких брав участь у різних країнах світу: Китаї, Росії, Мексиці, про виснажливі тренування, перші непрості кроки, які розпочав у рідних Лубнах під керівництвом тренера «Євроклубу» Вадима Лютого, про наполегливу працю, яка увінчується результатом. Він закликав глядацьку публіку до здорового способу життя, відвідин бійцівського клубу, що діє у його рідних Лубнах ("Євроклуб") перемог, які неможливі без поразок, наполегливості і бажання досягати успіху. Тож хлопчики дівчатка із захопленням слухали, переглядали відео-ролики боїв, тренувань та фотографувались на згадку з чемпіоном, щоб у майбутньому теж досягти вершин.

IMG 2365

IMG 2362