IMG 174527 квітня  на базі Лубенської ДЮСШ відбулися відбіркові змагання І групи з волейболу та міні-футболу обласної спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів, ІІ фінальний етап якої щорічно проходить в Полтаві, ІІІ- на Одещині, там сформована збірна команда Полтавської області представляє наш регіон вже на Всеукраїнській спартакіаді.

Серед цьогорічних учасників – команди з Семенівського, Оржицького, Чорнухинського, Пирятинського, Хорольського районів.

IMG 1762

Команду ж Лубенського району у вищеперерахованих видах спорту представляли  Григорій Угляниця, Ніна Конько, Володимир, Анатолій Пономаренки, Олексій Угляниця, Володимир Сидоренко, Анатолій Тітенко, Олександр Розумій, Станіслав Ігнатенко, які продемонстрували неабиякий спортивний гарт, витривалість та загартованість. Активно підтримував наших гравців і депутат обласної ради Владислав Мостовенко. Тримав кулаки за спортсменів і голова регіональної ГО ВФСТ «Колос» у Лубенському районі Сергій Бортнік. Спорт не просто о»бєднає, він згуртовує, активізує, сприяє спілкуванню, налаштовує на самовдосконалення, яке у всіх команд-учасниць ще попереду, адже ІІ фінальний етап не за горами. Тож усім нам нових здобутків та перемог!

IMG 1742