20180402 105415

На Лубенщині продовжується кампанія добровільної дачі крові  - тиждень донорства. Тож кожен небайдужий мешканець району і міста може завітати до медзакладу – Лубенської обласної станції переливання крові, аби виконати благородну місію: підтримати людей, які потрапили у складну життєву ситуацію чи знаходяться на лікарняному ліжку, бійців АТО, які зазнали поранень, а така небайдужість стовідсотково повертається сторицею, врятує чиєсь життя. Такої думки дотримується голова районної ради Григорій Угляниця, працівники виконавчого апарату районної ради Юлія Алєксандрова, Руслан Дацій, які долучилися до великодушної справи.

Двері станції завжди відкриті, тут раді бачити всіх, хто готовий прийти на допомогу іншим, тож поспішайте, не стійте осторонь!

А ще тут щиро дякують депутатському корпусу районної ради, який рішенням однієї з сесій спрямував кошти районного бюджету на зміцнення матеріально-технічної бази станції.

20180402 105943