222222222222222222222222222222221 березня у районній раді відбулося  спільне засідання постійних комісій з питань соціальної сфери, соціального захисту населення та з питань економіки, транспорту, зв»язку, підприємництва та   управління комунальною власністю, яке провів голова однієї з профільних комісій Сергій Мисник. Участь у засіданні взяли голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко.

Порядок денний   включив у себе 15 питань життєдіяльності району, але на початку роботи комісій заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко вніс пропозицію обговорити питання щодо оплати праці головного лікаря некомерційного підприємства «Лубенський центр ПМСД» Михайла Новаковського.

Активно включившись в роботу,   депутати опрацювали проекти рішення: «Про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік»; «Про план роботи районної ради на 2018 рік»; «Про затвердження Положення про вручення презентаційної продукції»; «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» (у процесі обговорення, на посаду голови комісії рекомендовано кандидатуру депутата районної ради Надії Клепач); «Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12.2010 року «Про заснування щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка» (грошову винагороду лауреатам премії збільшено до 5 тис. грн., до складу членів журі включено члена Національної спілки художників України Володимира Мірошниченка); «Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2018 рік»( до програми внесено корективи, виключено один з пунктів заходів Програми); «Про передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району»; «Про безоплатну передачу майна»; «Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо недопущення порушення прав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які не були військовослужбовцями строкової служби, але які гідно виконали свій громадянський обов»язок». Проекти представив голова районної ради Григорій Угляниця.

33333333333333333333

«Про Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Лубенського району на впровадження енергозберігаючих заходів на 2018-2020 роки» інформував перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

Блок питань галузі освіти порушила начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь: «Про затвердження статуту Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Лубенськоїрайонної ради Полтавської області у новій редакції»; «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць»; «Про прийняття будівель, споруд та іншого майна Жданівського ДНЗ «Пролісок» у спільну власність територіальних громад сіл району»; «Про встановлення у 2018 році вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району»; «Про встановлення у 2018 році вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району».

Під кінець засідання голова районної ради Григорій Угляниця ознайомив присутніх з листом, який надійшов від керівників танцювальних колективів «Аміра», «Водограй», «Перлина», батьків дітей, що є учасниками колективів, з проханням виділити кошти на ремонт кабінетів районного будинку культури, де проходять хореографічні заняття, з метою поліпшення умов для проведення дозвілля підростаючого покоління. Тож комісіями рекомендовано відділу культури і туризму райдержадміністрації підготувати відповідне звернення для розгляду його депутатами на сесії, а також звернутися з даною проблемою до міської ради, народного депутата Костянтина Іщейкіна.

4444444444444444