Розвиток фізичної культури та спорту в Лубенському районі - основне питання наради, яка відбулася 4 лютого за участі голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віти Брюховецької, голови Лубенської районної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» Ігоря Юшка, спортивного активу сіл району та сільських голів.

Спортивний рік давно стартував і у лубенців є певні перемоги, але, незважаючи на здобутки, є ряд проблем, які потребують розгляду і вирішення. Тож виступ голови Лубенської районної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» Ігоря Юшка був спрямований на ряд актуальних питань, а це відсутність спортивних інструкторів по сільських радах, недостатнє забезпечення транспортом спортивних команд…..

Про те, що спортивна галузь в районі повинна розвиватись якнайкраще – переконані очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

«Молодь Посульського краю загартована, ініціативна, тож потрібно створити належні умови аби наші спортсмени з завзяттям продовжували тренування , здобуваючи нові перемоги у різних видах спорту. А також щоб двері спортивних закладів були відкриті для всіх, незалежно від віку і статі», – наголосив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко переконаний , що кожна сільська рада повинна залучати до спортивних змагань усі категорії населення. Цього року, за повідомленням Віктора Алєксєєнка, планується започаткувати 2 турніри з міні – футболу: один на кубок пам’яті героя України, ліквідатора аварії на ЧАЕС   Олександра   Лелеченка, уродженця с. Новооріхівка, другий - на кубок пам’яті політика, фінансиста Вадима Гетьмана, уродженця с. Снітин Лубенського району.

Своїми думками щодо стану спорту на селі поділився голова методоб’єднаня учителів фізичної культури Леонід Голубенко, який підтримав пропозицію Ігоря Юшка стосовно введення посади спортивного інспектора у сільських радах.

В обговоренні взяли участь сільські голови Засульської, Тарандинцівської сільських рад.

Очільники районної влади подякували сільському спортивному активу за зроблені справи та висловили сподівання, що проведена нарада дасть поштовх розвитку спорту на Лубенщині.