Вперше на Лубенщині було проведено Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений Міжнародному Дню шахів. До Лубен з’їхалося більше 20 інтелектуалів з Харківської, Запорізької, Чернігівської областей.

У відкритті шахового турніру взяли участь голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко та голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко.

Очільники районної влади побажали успіху учасникам змагань, наголосивши при цьому, що розвитку одного з інтелектуальних видів спорту - шахам на Лубенщині приділяється значна увага, а лубенські шахісти – це переможці численних шахових турнірів. Крім того, у Лубенському краї вже 8 років поспіль проводиться шаховий турнір імені першої чемпіонки з шахів, лубенки Людмили Руденко, який цього року набуде статусу Міжнародного.