11 березня під головуванням голови районної ради Олексія Дядечка за участю голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко, І заступника голови райдержадміністрації Вікторії Мартиневської відбулося друге засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко виконали приємну місію - вручили нагороди переможцям змагань із шахів, які проходили у рамках районної спартакіади до 20-річчя Незалежності України. Кубком за І місце нагороджена Засульська сільська рада, за друге місце – Тишківська сільська рада, за ІІІ місце – Лубенський лісотехнічний коледж.

Порядок денний був сформований за пропозиціями і побажаннями сільських голів, тож усі учасники наради почули ґрунтовні вичерпні відповіді на питання, які є для них найбільш хвилюючими.

Так з інформацією про порядок ведення погосподарського обліку у виконкомах сільських рад доповіла начальник управління статистики в Лубенському районі Людмила Солод. Чимало запитань стосовно встановлення права власності на майно, порядок його обліку та списання було поставлено і начальнику комунального підприємства «Лубенське МБТІ» Костянтину Мальку.

Виконуюча обов'язки головного інженера бюро технічної інвентаризації Олена Слинько пояснила, як не допустити помилок при оформленні відповідної документації. ЇЇ виступ доповнив начальник відділу будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

Одне з питань, яке найбільше хвилювало членів Координаційної ради – це транспортне забезпечення населення району. Кожен сільський голова прокоментував ситуацію свого населеного пункту, чітко озвучивши перевізникам, які теж взяли участь у нараді, побажання мешканців територіальної громади. Адже переважна більшість лубенців занепокоєна проблемами завантаженості транспортних засобів, порушенням графіку руху, підвищенням цін… Усі пропозиції та побажання сільських голів було взято до уваги.

На засіданні були також розглянуті питання про порядок видачі довідок фізичним особам ( форма 3ДФ), про захист житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про забезпечення зв’язку та проводового мовлення на території населених пунктів району, про дотримання ветеринарно-санітарних вимог при виробництві, обробці, зберіганні та реалізації молока та інші.