10 березня на подвір’ї Литвяківської ЗОШ відбулася урочиста лінійка за участі районного керівництва: голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, начальника відділу освіти Юлії Білокінь, а також сільського голови Литвяківської сільської ради Валерія Ночовного та керівництва ТОВ «Полтава-2007», філії ТОВ »Полтава 2007» Миколи Довгого та Григорія Мочоного. Усіх разом: поважних гостей, педагогічні та учнівські колективи зібрала справді святкова подія – передача транспортного засобу для підвозу учнів з сусідніх сіл до Литвяківської ЗОШ.

Відкрив урочисту лінійку директор Литвяківської ЗОШ Володимир Костюк, який у своєму виступі повідомив, що Литвяківська ЗОШ завжди була і залишається центром для надання середньої освіти дітям з навколишніх сіл:

- 89 учнів, які нині навчаються у Литвяках – це мешканці не тільки Литвяків, а й навколишнгіх сіл: Жовтневого,Червоних Пологів, Штомпелів, Броварків, Снітина. Бажаючих навчатися у Литвяківській ЗОШ чимало, адже школа за рейтингом показників знаходиться у трійці кращих шкіл Лубенського району. Тому діти з сусідніх сіл, які поставили собі за мету здобути середню освіту саме в цьому навчальному закладі, вже звикли до того, що їхній ранок значно напруженіший, адже потрібно вчасно потрапити на заняття. Тепер завдяки спільним зусиллям директора ТОВ «Полтава 2007» Миколи Довгого, директора філії «Полтава 2007»Григорія Мочоного, за підтримки народного депутата Юхима Звягільського учні школи забезпечені новеньким мікроавтобусом марки »Газель».

Вітальні слова разом зі словами вдячності тим, хто дбає про навчальні заклади Лубенщини, прозвучали з вуст керівників районної влади Олексія Дядечка та Віктора Алєксєєнка, які поділилися з присутніми цьогорічними планами на майбутнє у галузі освіти.

Слова привітання прозвучали і з вуст керівників товариств Миколи Довгого та Григорія Мочоного, які відгукнулися на прохання освітян допомогти придбати шкільний транспорт.

Тай народний депутат України Юхим Звягільський, усвідомлюючи важливість проблеми, відразу пішов назустріч вчителям і учням Литвяківської ЗОШ. Більше того, окрім Литвяків , одна із шкіл Семенівського району також отримала в подарунок новий транспортний засіб.

Урочиста лінійка закінчилася виступом Президента Литвяківської ЗОШ Ростислава Кумонка, який від колективу учнів та вчителів школи висловив глибоку подяку меценатам.