2-2112

Тарас Шевченко тричі побував у селі Ісківці Лубенського району, навідуючи свого друга, відомого етнографа Афанасія Чужбинського. Тож біля Ісковецьких святинь – Шевченкової криниці та памятника Великому Кобзареві щорічно, у День народження поета, проходять урочисті заходи.

9 березня, з нагоди чергової річниці від Дня народження Тараса Шевченка, очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко   поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря   в селі Ісківці.

Мітинг біля пам’ятника розпочався поетичними рядками Тараса Шевченка, які декламувала завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Світлана Городянина.

До гостей та односельців звернувся і сільський голова Ісковецької сільської рада Микола Романюта, який у своєму виступі наголосив, що Ісковецька громада пишається тим, що свого часу на ісківській землі побував Великий Кобзар .

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко закликали присутніх свято шанувати творчість Тараса Шевченка, ні на мить не забуваючи про його пророчі настанови.

Цього року з ініціативи районної влади, за участі Ісковецької громади та Лубенського лісотехнічного коледжу біля славнозвісної Шевченкової криниці   буде насаджено парк.