З метою підвищення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування району, на Лубенщині було створено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради шостого скликання.

25 січня під головуванням Олексія Дядечка відбулося засідання Координаційної ради, на якому учасники зібрання затвердили Положення про Координаційну раду.

Своїми думками з приводу подальшої роботи дорадчо – консультативного органу поділилася заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Пропозиції щодо плану роботи Кординаційної ради у 2011 році надійшли від сільських голів, які висловили бажання найближчим часом розглянути на одному з засідань ряд актуальних питань сьогодення: питання порядку вчинення нотаріальних дій, здійснення кадрового діловодства, оформлення свідоцтв на право власності на нерухоме майно, порядок розроблення програм соціально - економічного розвитку, благоустрою населених пунктів.

У ході засідання присутні також заслухали радника голови районної ради з юридичних питань Наталію Шишову, яка ознайомила сільських голів, членів Координаційної ради, з рядом порушень при наданні земельних ділянок у власність та користування, в тому числі на умовах оренди, виявлених Лубенською міжрайонною прокуратурою на території міста Лубни та Лубенського району.

Підсумки наради підбив голова районної ради Олексій Дядечко, який запропонував у подальшому провести виїзне засідання Координаційної ради на базі однієї з сільських рад, а також подякував сільським головам за ініціативність та дієвість.