22 січня Лубенщина, як і вся Україна, відзначила День Соборності. З нагоди свята голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська та Микола Федоренко поклали квіти до пам'ятного знака, встановленого у 2000 році на місці поховання відомих українських діячів братів Шеметів, а потім взяли участь в урочистому мітингу в селі Ісківцях, який відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де зібрались учні школи та сільська громадськість.

Мітинг відкрив сільський голова Ісківської сільської ради Микола Романюта, який наголосив на великому історичному та філософському значенні свята.

Екскурс у славне минуле українського народу   здійснила учитель історії Ісківської ЗОШ Світлана Торовик, а учениця 10 класу Мирослава Котубей декламувала присутнім вірші патріотичної тематики.

З привітаннями до ісківчан звернулися і керівники району.

Голова районної ради Олексій Дядечко наголосив на важливості січневого свята Дня Соборності, адже українці завжди повинні триматися пліч-о-пліч , діяти злагоджено і згуртовано аби в багатстві і достатку розквітала наша держава.

На історичний і політичній вазі Акта злуки акцентував увагу і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Також очільники районної влади вшанували хвилиною мовчання воїнів – визволителів села та поклали до обеліска загиблих   квіти.