18 січня кращі з кращих педагогів Лубенщини зустрілися в Калайдинцівській ЗОШ І- ІІІ ст., щоб показати свої вміння і навички та взяти участь у районному етапі конкурсу фахової майстерності «Учитель року 2011», який вже став у Посульському краї традиційним.

Конкурс проходив у номінаціях «Початкові класи», «Світова література», «Історія» та «Образотворче мистецтво». Учасниками випробувань стали 17 учителів із 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Підтримати конкурсантів приїхали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Вони побажали учасникам змагань рішучості, оптимізму і творчої майстерності.

«Ми пишаємося своїми педагогами, вони у нас найкращі: наполегливі, цілеспрямовані, креативні і сьогодні вони нам ще раз це доведуть», - зауважив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Бути впевненими у власних силах та отримати естетичну насолоду від проведення показових уроків бажала педагогам начальник відділу освіти Юлія Білокінь.

Вдале застосування вчителями району інтерактивних методів навчання, бездоганне володіння комп’ютерною технікою, знання вікових особливостей учнів, ораторські та поетичні здібності при презентації власних педагогічних надбань ще раз довели, що освітяни Лубенщини

вміють працювати, а їх уроки   цікаві, захоплюючі, з новизною і творчим підходом.

Переможці і лауреати районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011», а це Тамара Неділько (Литвяківська ЗОШ), Світлана Яценко (Тарандинцівська ЗОШ), Ірина Цуканова (Тарандинцівська ЗОШ), Наталія Рудь(Новаківська ЗОШ)…. були нагороджені дипломами і цінними подарунками, а гостей та всіх присутніх переповнювали почуття гордості за людей, які понад усе віддані своїй нелегкій справі.