Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2017 року

Про пониження ступеня та перейменування

Хорошківської школи  І-ІІІ ступенів

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве  самоврядування України», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Понизити ступінь Хорошківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області та перейменувати Хорошківську загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у Хорошківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області ( далі Хорошківська ЗОШ І-ІІ ступенів).
  2. Затвердити статут Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у новій редакції (додається).
  3. Доручити директору Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
  4. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити дотримання трудового законодавства під час перейменування Хорошківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у Хорошківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області
  5. Видатки на утримання Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області здійснювати згідно Бюджетного кодексу України.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                         Г.М. Угляниця