Голова районної ради Григорій Угляниця підписав розпорядження про скликання чергової сорок  шостої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться  22 жовтня  2020 року о 10.00  годині в приміщенні районної ради (м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова,19).

На розгляд сесії буде винесено наступні питання:

- Про внесення змін до Програми економічногог та соціального розвитку Лубенського району  на 2020 рік;

- Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2020 рік;

- Про передачу бюджетної установи  Жданівський  навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний  навчальний заклад" Лубенської районної ради Полтавської  області та майна;

- Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану за ІІ квартал 2020 року КНП " Лубенський районний центр ПМСД"

- Про затвердження розпорядження голови районної ради.